Zaloguj się
< Powrót   Postaw na przyjazne środowisku rozwiązania

Fotowoltaika dla biznesu

Smart Energy to innowacyjne rozwiązanie dla miast, instytucji, firm oraz właścicieli i zarządców budynków. Obejmuje efektywne, nowoczesne instalacje fotowoltaiczne produkujące zieloną energię z promieniowania słonecznego oraz kompleksowy, unikalny na rynku system monitoringu i zarządzania, dzięki innowacyjnemu urządzeniu Energy Controlle.

Nowoczesne, wydajne panele fotowoltaiczne od Orange przekształcają światło w czystą, zieloną energię elektryczną oraz pomagają chronić środowisko i generują oszczędności.

Cały proces – zaprojektowanie instalacji, montaż, uruchomienie, zarządzanie i serwisowanie – jest zapewniany przez Orange. Zaawansowany system monitoringu pozwala kontrolować wszystkie aspekty pracy instalacji fotowoltaicznej oraz powiązanych z nią urządzeń. Dzięki specjalnej platformie Live Object można zdalnie zarządzać całym systemem, a dane, analizy i rekomendacje dostępne są za jednym kliknięciem. Wszystko po to, by w pełni wykorzystać potencjał fotowoltaiki.

W ofercie Smart Energy Fotowoltaika są instalacje fotowoltaiczne (mikroinstalacje, małe i duże instalacje oraz farmy), a także urządzenia i usługi wspomagające monitoring jakości i ilości zużytej i produkowanej energii elektrycznej.


Dowiedz się więcej o fotowoltaice

Zobacz smart energy

Artykuły powiązane

  • Postaw na przyjazne środowisku rozwiązania
    Eko-efektywny światłowód
    Sprawdź
  • Postaw na przyjazne środowisku rozwiązania
    Czysta energia odnawialna dla domu lub firmy
    Sprawdź