Zaloguj się
< Powrót   Daj drugie życie niepotrzebnym telefonom

Odsprzedaj używany smartfon

Wszyscy możemy dbać o środowisko, starając się jak najdłużej korzystać z naszych urządzeń, ale przede wszystkim nie chowając ich w szufladzie.

Jako pierwszy operator telekomunikacyjny uruchomiliśmy ofertę odkupu, dzięki której nieużywane smartfony mogą wrócić do obiegu. Jeśli potrzebujesz wymienić swój telefon, starszy, ale działający model przynieś do dowolnego salonu Orange, aby skorzystać z oferty odkupu używanych smartfonów.

Urządzenia zostaną odświeżone, a ewentualne drobne uszkodzenia naprawione przez naszego partnera który skupuje i odsprzedaje używane telefony dając im drugie życie. W ten sposób smartfony, trafiając do nowych użytkowników zostaną ponownie wykorzystane, a Ty odzyskasz część ich wartości.

Pamiętaj, aby usunąć z urządzenia wszystkie swoje dane i zdjęcia, a także kartę SIM. Jeśli jednak tego nie zrobisz, Twoje dane zostaną usunięte z telefonu.

Chcesz sprzedać używany smartfon? Skorzystaj z oferty dostępnej w każdym salonie Orange.

Zadbaj o swój telefon i o środowisko wybierając etui WG ECO 100%, dostępne w naszej ofercie naszej ofercie. ECO etui na telefon wykonane jest w 100% z bio-tworzywa ulegającego biodegradacji. Dzięki temu zapobiegamy powstawaniu kolejnych plastikowych odpadów. Zużyte etui można wyrzuć do BIO odpadów lub domowego kompostownika. Pomóż nam chronić planetę wybierając ten model etui dla swojego telefonu.

Artykuły powiązane

 • Daj drugie życie telefonom komórkowym
  Napraw uszkodzony telefon
  Sprawdź
 • Daj drugie życie telefonom komórkowym
  Wybierz telefon „jak nowy”
  Sprawdź
 • Daj drugie życie telefonom komórkowym
  Oddaj zużyty telefon do recyklingu
  Sprawdź